Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 146 kabrioleťáků. Dnes má svátek Rostislav, zítra Marcela. Pátek  19. dubna 2024
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
20. ročník Královického srazu kabrioletů (za 91 dnů)
CABRIO POINT 2024 (za 106 dnů)
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2024 (za 147 dnů)
Zboží v e-Shopu
Vlajka - šedo-černá
další zboží...Cena : 80,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Lord Harrison povídá své mladé sekretářce: "Představte si Susan, že mi včera unesli moji manželku!"
"Unesli?..."
"Ano, představte si tu hrůzu. Připomeňte mi to koncem týdne. Ohlásím to na policii."
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
www.Kabriolety.com
Články | Jak na to ... | Moje auto | Srazy | Z druhé ruky | Přestavby | Cestování

Bleskovky & krátké zprávy

- Zahájení sezóny v Brně II. ... {12.04.2016} - (5)
- Zahájení sezóny v Brně ... {05.04.2016} - (1351)
- Slevy všude samé slevy ... {01.02.2014} - (3)
- Range Rover Evoque Convertible jde do výroby ... {23.07.2013}
- Slovácko Tour 2013 ... {04.06.2013} - (2)
- Nový Opel Cascada ... {27.04.2013} - (45)

29.08.2007 - Srazy - Roman Veverka
3. prostě sraz Beroun
Dle rad starších a zkušených opakuji to, co se mi před dvěma roky zrodilo v hlavě. Uspořádat ničím neorganizovaný Prostě sraz Beroun. Tentokráte již 3 !!!
[příspěvků - 98 | četlo - 29025] celý článek...

16.07.2007 - Srazy - Martin Pír
Připravujeme 3. ročník Cabrio zrazu na Slovensku - CABRIO DOTZ PÁRTY 2oo7
... aj keď sa nám to nechce veriť, leto sa neuveriteľne blíži ku koncu a to je ten správny čas si ešte užiť víkend plný kabrioletov a hlavne ľudí, ktorý pre kabriolet žijú ...
[příspěvků - 192 | četlo - 29125] celý článek...

14.07.2007 - Srazy - Tomáš Tureček
3 sedmičky v Královicích
Jako každý rok, je možnost začít sraz v Královicích o nějaký ten den dříve, díky dvěma státním svátkům. Jsem rád, že i letos tuto možnost někteří členové využili a ve čtvrtek, kdy jsem dorazil, bylo již na louce 15 kabrioletů.
[příspěvků - 5 | četlo - 29320] celý článek...

12.06.2007 - Srazy - Tomáš Tureček
Připravujeme 3. ročník Královického srazu kabrioletů
Doba prázdnin se nezadržitelně blíží a většina z Vás již delší dobu ví, kde bude první prázdninový víkend. ANO správně, budeme všichni v Královicích, kde se uskuteční další ročník Královického srazu kabrioletů. Jedná se o 3. ročník a datum je tak trochu v tomto duchu, protože v sobotu, kdy je hlavní program jsou 3 sedmičky, takže 07.07.07 se na Vás těším v Královicích u Slaného. Pro váhavce tu máme shrnutí těch nejzákladnějších informací, které Vás doufám přesvědčí, že tuto akci rozhodně nepropásnete.
[příspěvků - 109 | četlo - 29445] celý článek...

22.05.2007 - Srazy - Radek Beneš
2. Cabrio meeting Žacléř 2007
Rok uplynul jako voda a je čas odhalit plány druhého ročníku srazu v Žacléři. Minule se myslím a na drobná škobrtnutí povedl, a ti, co byli, mohou potvrdit pohodový průběh. Nakonec sami se přesvědčte v galerii z loňského roku. Snad vás to navnadí.
[příspěvků - 105 | četlo - 29034] celý článek...

11.04.2007 - Srazy - Petra Hamplová
TEMPO 2007 se blíží
Tak jsme se po té zimě dočkali... a je to tady :-) konečně sraz, na kterém se naše kabriorodina může setkat pohromadě :-) Letos to sice bude hned na začátek trošku v jiném duchu, ale všecičko se má vyzkoušet ...
[příspěvků - 264 | četlo - 29045] celý článek...

30.01.2007 - Srazy - Tomáš Tureček
Připravované srazy v roce 2007
Ač se to zdá neuvěřitelné vstupujeme do 3 sezóny našeho společného soužití. Dáli se tato zima nazvat zimou, tak určitě i tak jednoho dne skončí a bude tu jaro, které bude hodně krátké, protože se všichni netrpělivě nemůžeme dočkat léta a to znamená jediné. VVV, SNH a jízda v našich plechových miláčcích. Léto taky znamená spousta srazů, takže tady jsou termíny srazů, které se letos budou konat.
[příspěvků - 117 | četlo - 37405] celý článek...

29.01.2007 - Články - Zdenek Plincner
Sněžka
Asi všichni znáte toto slovo! Jen jste doposud nevěděli, že patří do vulgarismů. Proč? No proto! To bylo asi tak...
[příspěvků - 26 | četlo - 27572] celý článek...

10.12.2006 - Články - Ježíšek
Už jste napsali Ježíškovi
Veselé Vánoce kabrioleťáci, rok se s rokem sešel a já mám nejvyšší čas obdarovat Vás drobnými dárky, takže....
[příspěvků - 94 | četlo - 27843] celý článek...

22.11.2006 - Srazy - Aleš Nowak
Cabrio Club na JADRANU 2007
Zdravím všechny nadšence a příznivce jízdy s větrem ve vlasech :-) Marná sláva, sníh padl a sezóna je ta tam. Ale nezoufejme a pojďme si říct něco o plánovaném srazu Cabrio Clubu v Chorvatsku.
[příspěvků - 192 | četlo - 29023] celý článek...

19.11.2006 - Srazy - Jiří Hubička
Spanilá jízda očima smrtelníka aneb 2. prostě sraz Beroun
Sraz kabrioletů – nablýskaných autíček, kterým někdo uřízl střechu a proto musejí jezdit s provizorní plátěnou v kufru – jsem si donedávna naivně představoval jako idylický nedělní rodinný výlet. Piknikový koš a deka na zadním sedadle, romantická prosluněná louka někde v přírodě a pohodově strávené prosluněné odpoledne. Když mě Kikina s Jéňou na tuto akci pozvali, těšil jsem se na relaxační odpočinkový víkend v malebném údolí Berounky…
[příspěvků - 16 | četlo - 28995] celý článek...

13.11.2006 - Články - Tomáš Tureček
Povinné ručení pro kabrioleťáky
Tak jak bylo avizováno, podařilo se nám pro členy Cabrio Clubu zajistit nového partnera a to pojistitele, který ve svých cenách zohlednil naši početnou členskou základnu a od 1.11.2006 poskytuje pro všechny členy výraznou slevu na zákonném pojištění odpovědnosti vozidel a to ve výši 30%.
[příspěvků - 36 | četlo - 27570] celý článek...

05.09.2006 - Srazy - Roman Veverka
Připravujeme 2. prostě sraz Beroun
Pro velký zájem jsme pro vás letos opět připravili, v pořadí už druhý sraz Beroun. Doufám, že se nás sejde hodně a že důstojně zapijeme a ukončíme letošní sezónu :-).
[příspěvků - 60 | četlo - 29690] celý článek...

27.08.2006 - Srazy - Martin Pír
2. ročník Cabrio zrazu na Slovensku
Počasie na tohtoročnom zraze na Slovensku bolo ako vysnívané, gulášik nenormálne dobrý - na druhej strane kabrioletov len 65 a víkend hrozne krátky.
[příspěvků - 14 | četlo - 28833] celý článek...

26.07.2006 - Srazy - Martin Pír
Připravujeme 2. ročník Cabrio zrazu na Slovensku
Jediný Cabriozraz na Slovensku, druhý ročník v poradí, na ktorom prelomíme hranicu 100 kabrioletov, príjemné stretnutie s priateľmi a novými známymi ... to je iba krátka charakteristika toho, čo nás čaká. Tak poďme to spolu ZAŽIŤ !
[příspěvků - 142 | četlo - 28871] celý článek...

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com