Blížící se k@brioakce |
|
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 5 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 41 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Trošku jiný příběh stvoření... Na počátku pokryl Bůh zemi brokolicí, květákem a špenátem, zelenou a žlutou a červenou zeleninou všeho druhu, aby muž a žena mohli žíti dlouho a zdravě. A Satan stvořil Algidu a Rafaelo. A zeptal se: „ještě pár horkých višní k té zmrzlině?“ A muž odpověděl „ano, rád“ a žena poznamenala: “Mně prosím ještě horkou vafli se šlehačkou .“ A tak každý nabrali 5 kilo. A Bůh stvořil jogurt, aby si žena mohla uchovat figuru, která se muži tak líbila. A Satan vytvořil z pšenice bílou mouku a z řepy cukr a zkombinoval je. A žena změnila svou konfekční velikost z 38 na 46. I řekl Hospodin: „zkuste můj čerstvý okurkový salát.“ A Ďábel k tomu stvořil dressing a česnekový toast jako přílohu. A mužové a ženy si po tomto požitku povolili pásky alespoň o jednu dírku. Bůh ale vyhlásil: „Dal jsem vám přece čerstvou zeleninu a olivový olej na ni!“ A Satan vytvořil malé briošky a Camembert, humrové chlebíčky a kuřecí prsíčka na másle, k čemuž bylo již třeba druhého talíře. A hladina cholesterolu lidstva stoupala k nebesům. Tak Hospodin stvořil běžecké boty, aby jeho děti ztratily nějaké to kilo. A Satan stvořil kabelovou televizi s dálkovým ovládáním, aby se člověk nemusel obtěžovat s přepínáním. A mužové a ženy se smáli a plakali před blikající obrazovkou a počali se odívati do strečových joggingových dresů. Nato Bůh stvořil brambory, s níz-kým obsahem tuku a bohaté na draslík a další cenné látky. A Satan odstranil zdravou slupku a vnitřek rozdělil na plátky, které pak smažil ve zvířecím tuku a poprášil pak spoustou soli. A člověk získal dalších pár kilo. Pak Hospodin vynalezl libové maso, aby jeho děti nemusely zpracovávat tolik kalorií, a přitom aby se zasytily. A ďábel stvořil Mc-Donalds a Cheeseburger za 99 centů. A pak se Lucifer zeptal: „Hra-nolky?“ A člověk odpověděl: „Jasně - extra velkou porci s majonézou!“ A čert řekl: „tak to má být.“ A člověk utrpěl srdeční infarkt. Bůh si po-vzdychl a stvořil čtyřnásobný bypas. A Satan vynalezl státní zdravotní pojišťovnu…. |
|
|
[456] - Opli |
Martin Opletal |
|
Datum narození : |
28.05.1984 |
|
Narozen ve znamení : |
Blíženci |
Město : |
Olomouc |
Telefon : |
605 145 105 |
ICQ : |
366 |
Povolání : |
barman |
Datum registrace : 25.03.2006 19:58:27 |
Aktualizováno : 05.03.2009 14:05:41 |
Naposledy viděn : 02.07.2012 00:07:00 |
|
Renault 19,Cabrio |
 |
Rok výroby : |
1992 |
Motor : |
|
Objem : |
1721 ccm |
Počet válců : |
4 |
Palivo : |
Natural 95 |
Výkon : |
66/95 kW/HP |
Převodovka : |
manuál,pětistupnová |
Spotřeba : |
8l litrů/100 km |
Rychlost : |
|
Max. rychlost : |
180 km/h |
Zrychlení z 0-100 km/h : |
moooc poma s |
Exterier : |
|
Barva : |
bílá |
Kola : |
litá 15 |
Pneu : |
Pirelli 195/50,15 |
Hmotnost : |
asi 1400 kg |
Interiér : |
|
Počet míst : |
4 |
Velikost kufru : |
Moc malo litrů |
Muzika : |
Nějaká tu je. |
Střecha : |
|
Typ : |
plátěná |
Rychlost stažení/natažení : |
8 s |
Pohon stahování : |
ruční |
|
|
Další výbava : |
elektrická okna - předek i zadek
elektrická zrcátka
centrál
alarm |
|
|
Tuning : |
sportovní filtr, laděný výfuk, přední nárazník, mračítka,tmavá přední i zadní okna,zavařený zadek |
|
|
Plánované úpravy : |
Výměna motoru,protože tenhle už má nejlepší léta za sebou.Jiný přední narazník,neony a snad i lepší kola a nějaké drobnější upravy,ale to vše,až budou penízky!!!!! |
|
Fotogalerie člena |
|
|