Blížící se k@brioakce |
|
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 40 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 76 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Žena víta manžela: "Milane, dneska je výročí naší svatby, pujdeme na hezkou večeři do restaurace." "Nemám oblek." "Nevadí půjčila jsem ti od souseda." "Nemám peníze." "Nevadí, našetřila jsem." Tak teda jdou. Hned jak vejdou do restaurace, víta je vrchní: "Aaaa, nazdar Milane!" "Ticho, jsem tu s manželkou." "Milane, tequilu jako vždycky?" "Krucinál, ticho, jsem tady s manželkou, chápeš?????" Na podiu probíhá striptýz,striptérka si už odložila všechno a volá: "Tak pánové, kdo z vás je nejlepší?" a celá restaurace odpoví: "Milan!!!!!!!!!!" Manželka se zvedne a odchazí, manžel za ní, ona naskočí do taxika, on za ní, ona začne nadávat: "Myslela jsem si, že jsi normální chlap, a ty jsi takový prase!" Taxikař se ohlídne a říká: "Teda, Milane, takhle protivnou kurvu sis ještě nenarazil." |
|
|
Šifra číslo 22. |
|
Tato šifra byla vyluštěna : 15 x
| Zadání :
Přes řeku se musí dostat Krvavý Elf (E), Člověk (Č), Trpaslík Pepian(T) a Obr Tauren(O).
Mají jen jednu loďku v které jsou dvě místa a mají jednu lucernu, která vydrží svítit 17 minut. Za tu dobu se musí všichni dostat na druhý břeh. Vždy jen dva můžou plout v loďce přes řeku, ale jeden musí loďku dovést ostatním i s lucernou zpět.
Každý z nich tuto cestu absolvuje za různý časový interval a to:
- Krvavý Elf (E) - 1 minuta,
- Člověk (Č) - 2 minuty,
- Trpaslík Pepian (T) - 5 minut,
- Obr Tauren(O) - 10 minut.
Jedna plavba loďkou zabere vždy čas toho pomalejšího z posádky!
JAK SE PŘEPRAVÍ NA DRUHOU STRANU?
| Poznámka : Odpověď: Každá osoba má zkratku (písmeno v závorce). Udělejte řadu z těchto písmen, jak poplují za sebou oddělit pomlčkou s tím, že když budete psát dvojici, tak napíšete první to, co je dřív v abecedě.
Př. Nejdříve poplují Trpaslík a Obr, vystoupí Trpaslík a zpět se bude vracet Obr a pojede zase s Elfem. Vystoupí Elf a Obr se vrátí pro Člověka a poplují zpátky za zbytkem.
Výsledkem této jízdy tedy bude zápis: OT-O-EO-O-ČO.
Pozn.2: teoreticky jsou možné dvě varianty, aby to vyšlo na 17 minut, ale tento systém mi teď umožní zadat jen jednu správnou odpověď. Ale vy si určitě poradíte a najdete případně i tu druhou možnost :-) Omlouvám se, jinak to nejde bohužel ošetřit... TAk snad vám to vyjde... |
|
|