Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 163 kabrioleťáků. Dnes má svátek Luděk, zítra Otakar. Úterý  26. srpna 2025
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 17 dnů)
Brno - ukončení sezóny (za 53 dnů)
Zboží v e-Shopu
DVD - 2. ročník Královického srazu kabrioletů - 2006
další zboží...Cena : 220,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Jednou se potkali perfektní muž a perfektní žena.
Po perfektním chození měli perfektní svatbu. Jejich společný život byl samozřejmě,perfektní. V jednom zasněženém,bouřkovém Štědrém dni perfektní
pár jezdil ve svém perfektním autě,když uviděli na kraji cesty sedět nešťastného člověka.Jako perfektní pár zastavili,aby pomohli.Tam stál Santa Klaus s velkým baťohem hraček.Aby nezklamali žádné dítě na Štědrý večer,perfektní pár naložil Santa Klause a všichnina cestě rozdávali hračky.... Bohužel,stalo se neštěstí a Perfektní pár a Santa Klaus měli po cestě nehodu.Jenom jeden z nich nehodu přežil.
Otázka: Kdo přežil?Posuňte níž a dozvíte se odpověď...


Přežila perfektní žena.
Ona je totiž jediná,kdo opravdu existoval.Každý přece ví,že žádný Santa Klaus není a není ani nic takového jako perfektní muž.


Ženy přestaňte číst, to je konec vtipu.
Muži pokračujte.








Takže když neexistuje žádný perfektní muž ani Santa Klaus, žena musela řídit auto.To vysvětluje, proč se stala dopravní nehoda.A kromě jiného, jestli jste žena a stále toto čtete, jen to potvrzuje jinou skutečnost: ženy nikdy neposlechnou!!!!
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
[914] - Majchel

Jakub Michalička

 

Datum narození : 17.11.1988
Narozen ve znamení :  Štír
Město : lozorno (Bratislava)
ICQ    : 272057672
Skype :
Povolání : jazdec
Datum registrace : 11.03.2007 18:49:33 
Aktualizováno : 02.02.2008 12:40:21 
Naposledy viděn : 08.01.2015 22:01:07 
Ford escort Cabriolet a (suzuki samurai Cabriolet)
Rok výroby : 1997
Motor :
Objem : 1598 ccm
Palivo : benzin
Výkon : 66/90 kW/HP
Převodovka : 5stupnou
Spotřeba : 8.3 litrů/100 km
Rychlost :
Max. rychlost : 202 km/h
Zrychlení z 0-100 km/h : 8 s
Exterier :
Barva : žlta
Rozměry : 90:60:90 (d x š x v)
Kola : aluminove disky
Pneu : guma-205\40\R17
Hmotnost : 1300 kg
Interiér :
Počet míst : 4
Muzika : radio Ground zero, zosik Groun zero + a repraky sinusline 16,5cm + vysky, subwoofer sony xplod 1500W
Střecha :
Typ : original umelina
Rychlost stažení/natažení : 11 s
Pohon stahování : manualny
   
Tuning : predne svetla angle eyes zadna cira optika predna ghia maska predny 16 ventilovy naraznik nove R17 kola a este veterna clona .... nebyt mojej lasky nic s toho nemamm dakujem cukratko moje
Účast na srazech
2oo7
3. ročník Královického srazu kabrioletů - 07.07.07
3. ročník Cabrio zrazu na Slovensku 17.08.07
--------------------------------------------------
2oo8
Fotogalerie člena
 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2025, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com