Blížící se k@brioakce |
|
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 17 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 53 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Přišla čerstvá vdova do pohřebnictví dojednat podrobnosti pohřbu svého manžela.
Řekla řediteli ústavu, že chce, aby byl její manžel pohřben
v tmavě modrém obleku.
On se ji zeptal: "Nebylo by jednodušší jej pohřbít v tom
černém obleku, který má na sobě?"
Ale ona trvala na svém, že to bylo jeho poslední přání a
přislíbila libovolnou peněžní částku.
Když nastal čas obřadu, vdova se dostavila na hřbitov a
vidí, že její manžel leží v rakvi
v krásném tmavě modrém obleku. Přistoupila tedy k řediteli
ústavu a pochválila ho, že se ji oblek velice líbí. Pak se zeptala na cenu. On
říká: "Víte, vlastně to nestálo ani korunu. Totiž, stala se velmi zajímavá věc. Hned, jak jste
odešlapřivezli jiného nebožtíka, který čirou náhodou měl na sobě tmavě modrý oblek a jeho
přání bylo mít černý oblek. Byl asi tak stejně velký, jako váš muž. Tak jsem se zeptal
vdovy po něm, jestli by ji vadilo, kdyby byl její manžel pohřben v černém obleku vašeho
manžela. Řekla, že to vůbec nevadí, že to je dobře. No, a tak jsem jen prohodil hlavy..." |
|
|
Clanek
HUDBA 1. - vytlmovanie dverí automobilu
Hudba a auto k sebe neodmysliteľne patria.Preto sa pokúsime tým, čo si najradšej svojho miláčika zdokonaľujú aj v tomto smere, poradiť ako na to s hudbou, poradiť s problémami, ktoré ich môžu pri montážach stretnúť. Nie každému sa chce dať zopár tisíc za montáž a preto je tu seriál, ktorý Vám pomôže stať sa "montážnikmi" za pár korún . Každý z Vás sa určite snažil do svojho auta namontovať aspoň rádio, niekto sa pustil už aj do zložitejších montáží.Takže pracujte na sebe, nebojte sa "experimentovať" a jedného dňa , keď Vás niekto pochváli za skvelú montáž uvidíte, že tie hodiny námahy za to stáli....Hlavným cieľom pri vytlmovaní dverí automobilu je čo najväčšie eliminovanie akustických skratov, vďaka ktorým bez ohľadu na kvalitu a cenu reproduktorov dochádza k maximálnemu potlačeniu nízkotónových frekvencií (basov). Ďalším dôvodom je celkové odhlučnenie automobilu a odstránenie rušivých rezonancií. Pri výbere materiálu na danú činnosť je potrebné brať na zreteľ vysokú vlhkosť v útrobách automobilu. Z toho dôvodu doporučujeme používať tlmiace peny sýtené karbónom (ANS peny). Popri penách sa často používajú asfaltové pláty ktoré nalepením spevnia rovnú plochu dverí, čím sa odstráni zvonivý zvuk plechu.
Poslednou najpoužívanejšou zložkou je takzvaný spray "noise killer" vyrobený zväčša na báze syntetického asfaltu v tekutom stave, čo nám umožňuje použiť ho na akokoľvek zložité tvary. Tento spray sa nanáša vo vrstve 2-3 mm.
04.03.2005 Martin Pír
Průměrná známka: 2.96 Celkem hodnotilo: 3542 | Hodnocení článku: nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší |  |
|