Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny. více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech. více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě. více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Přijde chlap do restaurace a objedná si.Číšník k němu přijde a říká:"Když uhádnete podle vidličky co s ní bylo jedeno,máte dnešní oběd grátis".Chlap vezme vidličku,čichne si:"Hmm ... pečené kuře ....brambory,okurkový salát".Číšník nevěřícně kroutíhlavou a donese oběd zdarma.
Na druhý den přijde chlap opět. Číšník přijde k jeho stolu a říká:"Když uhádnete dnes, co se jedlo vidličkou,máte celý týden stravu zadarmo!"
Chlapík vezme odborně vidličku mezi dva prsty,nadýchne se a povídá:"Hmm.... steak ... dobře propečený ... hranolky . a nakonec,zmrzlina."Číšník už pořádně vytočený přísahá,že třetí den to už neuhádne. Třetí den vchází chlapík usměvavý a sebevědomý do restaurace a sedá si ke svému stolu.Číšník vezme vidličku,strčí ji kuchařce mezi nohy a natěšeně kráčí ke stolu.
Chlapík uchopí vidličku, labužnicky si ji přiloží k nosu,potáhne:"To není možné !!!",udiveně kroutí hlavou a přičichne znova."Tak to jsem vážně nevěděl, že u Vás dělá Kamila!!!
Rádio Pionier CD repro. V předu 2x 150w,v zadu 2x 190w -subwoofer 1x 6oow.
Střecha :
Typ :
Německá střechovice
Pohon stahování :
ruční
Další výbava :
Interier osvícen modrými neony a stroboskopy.Veškeré čalounění v barvě auta.Koberce-imitace hliniku.
Tuning :
Přední nárazník od firmy Tiler tuning,světlomety-Fabia,maska z laminátu-vlastní výroba zdobená Mustangem.Práhy,zadní nárazník originál escort protažen o cca20cm.Modré podsvícení podvozku.Ostřejší svody,laděný výfuk-komplet a spousta drobností kolem.Podvozek osvícen modrými neony.
Plánované úpravy :
jinak doma je ještě:
Ford Probe 94,2.5 24ventil V6
Ford Escort 97 1.4
Ford Mustang 98 3.8 V6
Ford Focus 00 1.6 16V
Ford Escort cabrio 88 1.6 XR3i-repasuje se..
Účast na srazech
2005
Plasy
Mimonské Války,
Příbram,Panenský Týnec
Královice u Slaného,Beroun.
2006
Červený Kostelec,Plasy
Přbram
Mimonské Války
Hradec Králové
Královice u Slaného
Poděbrady
minisrázek Hracholusky
Beroun
Kamenný mlýn-Plavecký čtvrtok
Brno-ukončení sezony
2007
Příbram
Mimonské Války
Litoměřice-výstava Tempo
Královice u Slaného 07
2.ročník minisrázku Hracholusky 07
prostě sraz Beroun 07,
Brno-podzim 2007
2008
Stříbrný rybník
Plasy 2008
Jizbice pod Blaníkem 08
Cabrio party na Slovensku 08
Ford sraz-Mimon 08
Ford Probe sraz-Panenský Týnec 08
3.Minisrázek Hracholusky O8
4.ročník Královice u Slaného
Sraz mustangů-Nitranské Rudno 08
Brno-podzim 08
Tuning sesion-Býkov 08
2009
Jarní Ford "Probe" sesion 09
Železná Ruda "RANGERS" sesion 09
Příbram-Tuning cup 09
Panenský Týnec-tuning párty 09
Mimoňské Války 09
Planá u Marianských lázní 09
Plasy 09
Horšovský Týn-tuning párty 09