Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 322 kabrioleťáků. Dnes má svátek Otakar, zítra Augustýn. Středa  27. srpna 2025
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 16 dnů)
Brno - ukončení sezóny (za 52 dnů)
Zboží v e-Shopu
Urban Trooper Fully Lined Cap
další zboží...Cena : 235,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Jde borec do sauny a tam sedi 5 cernochu, vsichni maji obravsky dredy a bali brko z A4. Zeptaji se borcam jestli si da taky, tak borec, ze jo. Huli se a az je vsechno zhulene, tak se koren podiva z okinka pres dvere a vidi, ze mu nejaky koren krade veci ze skrinky. Vybehne (cely nahy) za nim. Vybehne ven a vidi, ze chlapek seda do auta a jede pryc, mavne teda (cely nahy) na taxi. Taxikar se ho zepta, jestli ma cim zaplatit. "Mam, musime chytnout to auto pred nama, tam sedi chlapek, ktery mi ukradl vsechny veci i s penezenkou" Taxikar ho teda vzal a jedou, jedou uz dlouho a taxikar uz je tesne za autem, najednou zastavi a povida: "tak, uz me to nebavi, ted mi ho bud vykur nebo dal nejedu." Borec se vzpina, ale nakonec mu ho vykouri. Taxi se zas rozjede, kdyz tu povida taxikar "Tak ale uz me to fakt nebavi jezdit zadarmo, pod do zadu a tam mi ho podrz" Koren to udela, jedou dal a ted se nejednou chce tomu korenovi srat, rekne teda, at taxikar zastavi. Vysedne zacne srat a taxi ujede. Chlapek je zdeseny, ale vysrat se musi, tak pokracuje, kdyz tu najednou mu na rameno sahne velka, cerna ruka chlapek se otoci a uslysi.. V SAUNE SE NESERE..
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
[2724] - Dermi

Miloš Dermi

 

Datum narození : 09.05.1983
Narozen ve znamení :  Býk
Město : Praha
ICQ    : 496024763
Datum registrace : 01.11.2011 12:08:41 
Aktualizováno : 07.01.2015 10:16:38 
Naposledy viděn : 07.01.2015 10:01:16 
BMW E30 325i
Rok výroby : 1986
Motor :
Objem : 2476 ccm
Počet válců : 6
Palivo : Natural 95
Výkon : 125/170 kW/HP
Kroutící moment : 222 Nm
Převodovka : Manuální
Spotřeba : (cestovně) 9-11 litrů/100 km
Rychlost :
Exterier :
Barva : Tmavě šedá metalíza
Kola : Alu
Pneu : 205/45 R17
Interiér :
Počet míst : 4
Střecha :
Typ : Plátěná
Rychlost stažení/natažení : 30 s
Pohon stahování : Ruční
   
Další výbava : Okna v elektrice
El.zpětná zrcátka
Centrální zamykání
Kůže
ABS
Fotogalerie člena
 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2025, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com