Blížící se k@brioakce |
|
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 17 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 53 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Pán se prochází po obchodě s drobným zvířectvem a najednou si všimne papouška,který nemá žádné nohy a přesto sedí na bidýlku.Pán se nahlas podiví:"Co se stalo tomu papouškovi?"Papoušek: "Já už jsem se tak narodil,takže jsem papoušek - mrzák."Pán:"Cože?Ty umíš mluvit a dokonce i odpovídat na otázky?"Papoušek:"Jasně.Já jsem velmi inteligentní papoušek."Pán:"Aha.Tak mi vysvětli toto:jak se, prosím tě,udržíš na bidýlku,když nemáš nohy?"Papoušek:"Je to sice dost trapné,ale když to chcete vědět:obtočím pevně toho svého kolem bidýlka a tak se udržím. Naštěstí to díky peří není vidět."Nadšený pán si papouška koupí.Týdny ubíhají a papoušek je senzační.Má velký smysl pro humor,je sympatický,o všem si dokáže povídat - pán v něm prostě našel skvělého společníka.Jednoho dne se pán vrátí z práce,papoušek udělá tiše: "Ssssss" a naznačuje křídlem,aby šel pán k němu.Když se tak stane,papoušek spustí:"Nevím, jak bych vám to řekl,ale týká se to vaší ženy a pošťáka."Pán:"Co to neslyším?"Papoušek:"Když totiž dnes pošťák přinesl poštu,Vaše žena mu otevřela jen v noční košilce a vášnivě ho políbila."Pán:"COŽE?A co bylo dál?Papoušek:"Pošťák vešel do bytu,vyhrnul jí košilku a začal ji laskat po celém těle."Pán:"Bože!Co bylo dál?"Papoušek:"Pak si pošťák klekl a začal ji líbat po celém těle.Začal u ňader a pomalu pokračoval směrem dolů..."Pán:"Dál!Co bylo dál?"Papoušek:"Dál, dál... to kdybych věděl. Postavil se mi a já jsem spadl z bidýlka. |
|
|
Bleskovka
Slovácko Tour 2013
Ahoj všem....
Po roční odmlce jsem se rozhodl opět uspořádat oddechový kabriovíkend. Bohužel již akci nelze zorganizovat na zámečku v Mořicích, proto jsem se rozhodl vše přesunout z Hané na Slovácko.
Čeká Vás klidný, pohodový, poznávací víkend. Kdo chce, ten je vítaný už v pátek, nicméně oficiální sraz je počítán až v sobotu v 11:00 u motorestu SAMOTA v Buchlovských horách. Odtud se vydáme na cca 80km dlouhou poznávací trasu se spoustou zastávek a úkolů. Projedeme několika významnými městy Slovácka, v každém budete upozorněni na nějakou zajímavost, či tip na výlet. Samozřejmě máte možnost uhnout z trasy a celý den si zorganizovat ve vlastní režii. Večer bude zakončený v obci Blatnice pod Svatým Antonínkem, kde je možnost si domluvit ubytování.
Program:
Pátek 28.6.2013 – příjezd na motorest SAMOTA, ubytování
Sobota 29.6.2013
11:00 - sraz před motorestem na parkovišti, rozdání itinerářů a hromadný úprk za poznáváním krás Slovácka. Čeká Vás orientační kabriozávod, spousta úkolů, a hlavně pohodová a prosluněná sobota.
17:00 – Příjezd do destinace, zaparkování unavených vozů, ubytování a následná návštěva vinného sklepa spojená s koštem lahodného moku – celou skupinu si vezme na starost profesionální someliér, takže výklad bude opravdu stát za to.
21:00 – Hromadný organizovaný přesun na pravou mysliveckou open-air veselici na kopci Svatého Antonína
??? – návrat do destinace a krátký, ale vydatný spánek
Neděle 30.6.2013
9:00 – Hromadný organizovaný přesun na kopec Svatého Antonína, kde proběhne tradiční krojovaná pouť
14:00 – loučení a návrat do reality
Páteční ubytování:
Motorest SAMOTA ( http://www.motorestsamota.cz/ , tel: 573375062 ) – celkem 9 dvoulůžkových pokojů – kdo rezervuje pozdě, ten má smůlu)
Sobotní ubytování:
Blatnice pod Svatým Antonínkem - Ubytovna na koupališti ( paní Bílková, 777793653) - celkem 9 čtyřlůžkových pokojů – opět stejné pravidlo
Organizační poplatek:
200Kč za posádku
Na všechny se těší Jirka663 a tajný organizační tým :) Více informací se dozvíte na: http://www.kabriolety.com/forum/index.php?act=show_prispevky&posledniprecteny=1&typvypisu=cas&idtema=392 04.06.2013 jirka663
|