Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 259 kabrioleťáků. Dnes má svátek Augustýn, zítra Evelína. Čtvrtek  28. srpna 2025
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 15 dnů)
Brno - ukončení sezóny (za 51 dnů)
Zboží v e-Shopu
Urban Trooper Fully Lined Cap
další zboží...Cena : 235,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Přijde v Praze blondýnka do Komerční banky u Prašné brány a nechá se zavést k úředníkovi ohledně půjčky. Cestuje prý obchodně do Ameriky a potřebuje si na dva týdny půjčit 10 tis. Kč. Úředník na to, že banka potřebuje nějakou záruku. Blondýnka mu nechá klíčky od nového BMW včetně dokladů. Auto bylo zaparkované u chodníku, měla k němu veškeré doklady, vše bylo v pořádku.
Banka tedy souhlasí, že si ho vezme jako záruku na půjčku. Generální ředitel banky a i všichni úředníci se potom od srdce zasmáli blondýnce, která dá nový bavorák za 2,5 mil. Kč jako záruku na půjčku 10 tis. Kč.
Jeden zaměstnanec auto odvezl a zaparkoval bavoráka v garážích banky. Po dvou týdnech se blondýna objeví, zaplatí 10 tis. Kč a k tomu 17,41 Kč jako úrok.
Zaměstnanec jde a přiveze auto před banku. Mezi tím se úředník ptá blondýny: "Slečno, jsme velmi rádi, že jsme s vámi uzavřeli obchod a že vše tak hladce proběhlo, ale i tak nám to vrtá v hlavě. Když jste byla pryč, trochu jsme si vás prověřili a zjistili jsme, že jste multimilionářka. Takže nechápeme, proč jste si musela půjčit 10 tis. Kč?" Na to blondýna: "Kde jinde v Praze bych mohla zaparkovat na 14 dní auto za 17,41 Kč v centru Prahy a mít jistotu, že po návratu to auto tam budu mít a že bude nepoškozené a nevykradené!"
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
[456] - Opli

Martin Opletal

 

Datum narození : 28.05.1984
Narozen ve znamení :  Blíženci
Město : Olomouc
Telefon : 605 145 105
ICQ    : 366
Povolání : barman
Datum registrace : 25.03.2006 19:58:27 
Aktualizováno : 05.03.2009 14:05:41 
Naposledy viděn : 02.07.2012 00:07:00 
Renault 19,Cabrio
Rok výroby : 1992
Motor :
Objem : 1721 ccm
Počet válců : 4
Palivo : Natural 95
Výkon : 66/95 kW/HP
Převodovka : manuál,pětistupnová
Spotřeba : 8l litrů/100 km
Rychlost :
Max. rychlost : 180 km/h
Zrychlení z 0-100 km/h : moooc poma s
Exterier :
Barva : bílá
Kola : litá 15
Pneu : Pirelli 195/50,15
Hmotnost : asi 1400 kg
Interiér :
Počet míst : 4
Velikost kufru : Moc malo litrů
Muzika : Nějaká tu je.
Střecha :
Typ : plátěná
Rychlost stažení/natažení : 8 s
Pohon stahování : ruční
   
Další výbava : elektrická okna - předek i zadek
elektrická zrcátka
centrál
alarm
   
Tuning : sportovní filtr, laděný výfuk, přední nárazník, mračítka,tmavá přední i zadní okna,zavařený zadek
   
Plánované úpravy : Výměna motoru,protože tenhle už má nejlepší léta za sebou.Jiný přední narazník,neony a snad i lepší kola a nějaké drobnější upravy,ale to vše,až budou penízky!!!!!
Fotogalerie člena
 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2025, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com