Blížící se k@brioakce |
|
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 15 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 51 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Jde borec do sauny a tam sedi 5 cernochu, vsichni maji obravsky dredy a bali brko z A4. Zeptaji se borcam jestli si da taky, tak borec, ze jo. Huli se a az je vsechno zhulene, tak se koren podiva z okinka pres dvere a vidi, ze mu nejaky koren krade veci ze skrinky. Vybehne (cely nahy) za nim. Vybehne ven a vidi, ze chlapek seda do auta a jede pryc, mavne teda (cely nahy) na taxi. Taxikar se ho zepta, jestli ma cim zaplatit. "Mam, musime chytnout to auto pred nama, tam sedi chlapek, ktery mi ukradl vsechny veci i s penezenkou" Taxikar ho teda vzal a jedou, jedou uz dlouho a taxikar uz je tesne za autem, najednou zastavi a povida: "tak, uz me to nebavi, ted mi ho bud vykur nebo dal nejedu." Borec se vzpina, ale nakonec mu ho vykouri. Taxi se zas rozjede, kdyz tu povida taxikar "Tak ale uz me to fakt nebavi jezdit zadarmo, pod do zadu a tam mi ho podrz" Koren to udela, jedou dal a ted se nejednou chce tomu korenovi srat, rekne teda, at taxikar zastavi. Vysedne zacne srat a taxi ujede. Chlapek je zdeseny, ale vysrat se musi, tak pokracuje, kdyz tu najednou mu na rameno sahne velka, cerna ruka chlapek se otoci a uslysi.. V SAUNE SE NESERE.. |
|
|
[700] - jarda_ |
Jaroslav Jun |
|
Datum narození : |
29.06.1981 |
|
Narozen ve znamení : |
Rak |
Telefon : |
608141799 |
ICQ : |
346667856 |
Povolání : |
Technik |
Datum registrace : 28.08.2006 15:49:27 |
Aktualizováno : 31.05.2009 11:21:02 |
Naposledy viděn : 19.08.2015 07:08:40 |
|
MTX 7-06 Roadster 1.3 BMM |
 |
Rok výroby : |
1995 |
Motor : |
|
Objem : |
1288 ccm |
Počet válců : |
4 |
Převodovka : |
5 |
Spotřeba : |
10 litrů/100 km |
Rychlost : |
|
Exterier : |
|
Barva : |
Tmava zelena metaliza |
Kola : |
Rial GS50 15ky |
Pneu : |
195/50 R15 |
Interiér : |
|
Počet míst : |
2 |
Muzika : |
Zenec 160 DVD, 5inc. LCD
6 kanal Rodek 680i
vpredu Spirit S160
vzadu maxiovaly Magnat Bullpower 7x10
tuba JBL 12inc. |
Střecha : |
|
Typ : |
klasicka |
Rychlost stažení/natažení : |
do minuty s |
Pohon stahování : |
rucni :-) |
|
|
Další výbava : |
kuze, el.okna, alarm a central s DO, palubni pocitac |
|
|
Tuning : |
treba HP podvozek mel uz z vyroby, ale ted je tam novej....
kola, volant Victor, radicka, pedaly, HPR chlazene kotouce, ladak Sebring |
|
|
Plánované úpravy : |
nic nevratneho :-)
do zadu kotoucky
anatom. sedacky a asi i pasy
v predu se mi nelibi ta velkoplosna svetla
do zadu kourovocerveny panel solitaire
dalsi drobnosti, jako motor atd. :-) |
|
Fotogalerie člena |
|
|