Blížící se k@brioakce |
|
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 7 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 43 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Sedí čtyři kamarádky u vína a vyprávějí si o svých mužích.
První říká: "Tak jsem manželovi prohledala kapsy a našla cizí kapesníček.
" A co jsi s ním udělala?" ptá se jedna z kamarádek.
"No, vyprala jsme ho a teď je můj."
Druhá říká: "To já zase našla manželovi v kapse dámské kalhotky!"
"A co jsi udělala?"
"No, byly nové, tak jsem si je nechala."
Třetí říká: "To já jsme manželovi našla v kapse krabičku prezervativů."
"A co jsi s nimi udělala?"
"Ustřihla jsem jim všem špičky."
Čtvrtá omdlela. |
|
|
Šifra číslo 116. |
|
Tato šifra byla vyluštěna : 20 x
| Zadání :
Pokud je v Big Apple 07:00, kolik hodin je v cíli jednoho velmi známého automobilového závodu, který vede dvěma kontinenty a přes nejstarší útvar aridního nebo semiaridního (pustinného nebo polopustinného) podnebí,oblast krajně chudou na rostlinný kryt nebo zcela bez něho, takže půda je v něm vystavena mechanickému zvětrávání a přenosné činnosti větru, na světě?
| Poznámka : Odpověď ve stejném formátu jako čas zadání, např. 07:30 |
|
|