Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 306 kabrioleťáků. Dnes má svátek Libor, zítra Kristýna. Úterý  23. července 2024
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
CABRIO POINT 2024 (za 11 dnů)
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2024 (za 52 dnů)
Brno - ukončení sezóny (za 81 dnů)
Zboží v e-Shopu
Vlajka - šedo-černá
další zboží...Cena : 80,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Školní perličky:
- otec mi koupil křečka, který je nyní mým koníčkem;
- počítal jsem příklad dobře, jen mi to špatně vyšlo;
- když se sejdou dva hloupí, hned se začnou hádat, kdo je chytřejší;
- dnes jsem dostal ve škole pětku, protože pan učitel nerozuměl mé odpovědi;
- správná chvíle pro rozvod je těsně před svatbou;
- ve víně sjou mimo pravdy i chemikálie;
- rodiče máme pořád stejné, jiní bývají jen tehdy, když se vrací z pravidelné třídní schůzky;
- jízdenku vám pane průvodčí neukáži, protože jsem podle jízdního řádu už dávno doma;
- sondou bylo zjištěno, že i na druhé straně Měsíce něco je, i když se zprvu myslelo, že tam nic není;
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
Bleskovka

   VALTR OffROAD Maraton Šternberk aneb jak jsme papali bláto

Odjakživa mě přitahovali koně. Ti živí i ti pod kapotou. Zatímco živého jsem si nepořídila(zatím), šemíky dusající v motorech mých vozů ovládám už přes dvě desítky let. Najezdila jsem v rámci služebních i soukromých cest pár set tisíc kilometrů a pokládám se za docela slušného řidiče. Podívanou na mistry volantu ale neodmítnu nikdy.
A tak jsem se v sobotu vypravila spolu se synátorem a pár kamarády na OFFROADY do Šternberka. Zatímco dopoledne se po trase proháněly motorky a čtyřkolky, odpoledne patřilo mým favoritům.

Přijeli jsme ve chvíli, kdy se tlupa rozdováděných bugyn a teréňáků vydala na pětihodinový maratón. Místní tankodrom byl skvěle připraven, takže zářivé barvy strojů jsme viděli jen na startu. Pak se pomalu měnily v koule bláta.
K vidění byly klasiky jako Jeepy, Nissany či Suzuki, pochopitelně v terénních úpravách, ale také něco, co zvukem představovalo přistávající letadlo a co jsme si pojmenovali – Dlouhej čumák. Pětikilometrový okruh jsme prošli skoro celý a všude fotili a natáčeli – ponejvíce koho jiného, než Dlouhána, kterému pod čenichem duněl 4,2litrový motor z Audi V8.

Na okruhu čekaly offroudy nejen zdánlivé rovinky, kde se ke slovu dostávali ti sice slabší, ale rychlejší a pohyblivější, ale i skutečné lahůdky. Bahenní koupele, do nichž zapadali méně zruční řidiči až po nápravy a kde pomohla jen síla přistaveného traktoru. I zde se projevilo silné srdce Dlouhána – napřed se pokusil auto, uvízlé ve vyjeté koleji vytlačit, pak řidič pocouvl a projel snad půlmetrovou vrstvou bahna bez sebemenší pomoci. Vysloužil si tak bouřlivé ovace přihlížejících, které za odměnu pokropil sprchou létajícího marastu.

Ne, že by ostatní nebojovali, na tankodromu se prokázaly kvality mužů, sedících za volanty. Jen na jejich řidičském umění totiž závisel úspěch celého týmu.

Chlapi v kabině “Dlouhého čumáku“ prokázali své kvality. ES OFF ROAD TEAM Plzeň dokázal v průběhu pěti hodin absolvovat okruh celkem 34x a letošní první závod offroadů vyhrát.

Domů jsme jako koule bláta přijeli i my. Ještě druhý den jsem si seškrabovala zbytky bláta z brýlí a synátor čistil mobil. Stálo to ale za to. Mám novou galerii fantastických fotografií a za úkol nastudovat cestu do Sedlčan. Tam se totiž pojede 19. dubna další závod seriálu. Dlouhej čumák pojede taky...
03.04.2008
bereta

 [ Zpět ]


Jméno
E-mail
Opiš kód :    
Text
*)
   
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky nic. unmardy 05.02.2023 11:21:40
54 The sulphate esters generate carbocations that in turn react with exocyclic amino groups of guanine or adenine buy cialis daily online
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky nic. Foormek 02.02.2023 21:02:33
disulfiram ivermectin african river blindness Anna Paquin and Stephen Moyer found True bliss with a quiet wedding ceremony in August 2010 before and after accutane
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky nic. Innople 10.12.2022 11:31:47
38 analyzed the NCDB for practice patterns and outcomes in node negative ER HER2 breast cancer patients with RS 11 25 over the counter stromectol Battefeld, A
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky nic. widgege 14.11.2022 06:06:14
clomid instructions 52 evaluable patients
 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com