Shrnutí kabriosezóny 2014

Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech. Proto bychom rádi oživili alespoň stránky na kterých se můžeme společně s ostatními kteří prožívají stejné chmury bez kabrioletu podělit o různé zážitky, rady a tipy..

V první řadě by jsme se chtěli ohlédnout jistě za rokem 2014, tak tedy jdeme na to ;)

Tradičně jsme Kabriosezónu odstartovali pod totemem IKEA v Brně projížďkou po okolí se zastávkou na dobrém jídle a následným rozpuštěním akce v odpoledních hodinách na různé soukromé miniakcičky..

Druhý víkend v Červenci jsme se sešli po 10. na legendární louce v Královicích u Slaného, kde v pátek v průběhu odpoledne již proběhl příjezd některých členů s následným večerním pohodovým posezením u projekce, posléze s muzikou a kapkou toho alkoholu. V sobotu ráno proběhlo za slunečního svitu velmi četné a pohodové setkání všech kabrio nadšenců se spanilou jízdou, tombolou a noční diskotékou která pro většinou z nás byla veeeeelmi krušná. :) V neděli dopoledne proběhlo balení a smutný odjezd domů, konec konců tak jako každý rok..

Měsíc na to proběhlo 1.přátelské Kabrio setkání u Žraloka s tím že se uvidí jaký bude ohlas na sraz pořádaný na malebné Moravě.. Velmi mile jsme byli překvapeni v jak hojném počtu jsme se sešli již v pátek odpoledne a za zvuku muziky jsme si připíjeli mohu možná i říci legendárními „malinami s malinama“. V sobotu dopoledne proběhl v kempu místní závod Plumlovman který jsme shlédli a posléze vyrazili na spanilou jízdu po krásné Drahanské vrchovině se zastávkou pod větrnými elektrárnami. Po návratu do kempu proběhla dobrovolná prohlídka přilehlého zámku Plumlov kde se na nádvoří konal Šermířský víkend. Na večer pak přijela živá kapela a hurá zase do rytmu hudby. V neděli následovalo balení, loučení a smutný odjezd domů..

V tentýž den kdy končilo přátelské setkání u Žraloka odstartoval sedmidenní CABRIO POINT 2014, skládající se z 8 mi posádek, které projeli 4 země EU. Již od 1.8. dostávaly posádky různé indicie kde jen asi letos ten CabrioPoint začne.. V neděli to prý „byla jen oddechovka“ se dvěma úkoly v ČR.. V pondělí byl další Point už v Polsku.. A dál bych jen opisoval již vložený článek. Takže ještě jednou Velké díky všem zúčastněným a na příštím Pointu Ahoj!

A 11.10. při krásném babím létě proběhlo taktéž tradiční zakončení Kabriosezóny v Brně pod totemem IKEA se spanilou jízdou po okolí.

Tak, ohlédnutí za srazy máme za sebou tak jedeme dál...

Pro zpestření a zabavení pro dlouhé podzimní a zimní večery jsme se rozhodli uspořádat soutěž s názvem : ....... Který bude prozrazen až při odstartování soutěže samotné. Můžeme Vám prozatím prozradit jen to, že bude jen na vaší hlavě, klávesnici a autíčku jestli si výhru zasloužíte právě Vy..

Další věc kterou chceme v tomto článku zmínit je, že o Katalog kabrioletů zde na stránkách se nově začne starat člen Killer (členské č. 1724) a bude do ní vkládat zajímavé články o historii různých aut.

Také zde chceme zmínit Členské příspěvky. Jistě si každý z Vás již někdy řekl k čemu se tento příspěvek platí. Slouží především k placení domény kabriolety.com a hostingu. Je to bohužel takováto částka z důvodu 9 GB virtuálního hostingu, bohužel tato částka není zrovna nejlevnější a platí se 2178kč/čtvrtletně. Takže když to prostě jednoduše shrneme jsou všechny tyto peníze za členské příspěvky vloženy zpět do nás členů, na provoz www stránek, aby nás jen nepohltil Facebook, ale udrželi jsme v chodu i tyto stránky fanoušků kabrioletů.

Navazujíce na odstavec výše i když paradoxně, jste si jistě mnozí z Vás všimli že právě na onom zmiňovaném Facebooku byla založena Informativní skupina 1. Cabrio Club, která patří k našim stránkám kabriolety.com. Chtěli bychom Vás tímto požádat jelikož je na Facebooku jednoduché sdílení a mají ho „všichni“, sdílejte náš společný 1.Cabrio Club ať se rozkřikne ještě více mezi lidi kteří o Nás nemají ani tušení a přitom sdílí společnou vášeň jízdy bez střechy nad hlavou.. Výhledově bychom chtěli vložit přímý odkaz na Facebookovou verzi CabrioClubu na zdejší hlavní stránku..

Také jen tak mezi řádky bychom chtěli poděkovat za přízeň odešlých a znovu se navrácených „starých“ členů.. Tak ještě jednou dík.

A teď trošku do budoucnosti. Je před námi rok 2015 a s ním i další kabrio srazy. Jistě bude sezóna začínat tradičně v Brně,poté je zatím jisté že se bude konat 2.přátelské kabrio setkání u Žraloka a ukončení sezóny opět v Brně. Ostatní srazy a akce nejsou zatím jisté proto je nebudeme zveřejňovat. Proč to ale zmiňujeme již nyní? Vlastně dáváme tak nějak prostor komukoli z Vás přijít s nápadem na nějakou novou Éru srazů se kterou Vám rádi pomůžeme.. Dveře jsou dokořán a vše jen na lidech a komunikaci.

Tento článek bychom chtěli ukončit otázkou na Vás všechny co sem chodíte a máte chuť a náladu posunout tyto stránky vpřed. Sepisujeme seznam „Oprav a Úprav“ stránek. Nevím zda jste si všimli ale jsou již odmazané nefunkční bannery. Chtěli bychom udělat další spoustu změn jako je : Obměnit fotky které se mění na hlavní stránce, dát na výběr nové obrázky jak už na vrch stránek tak do sekce tapety na plochu, promazat seznam certifikátorů, promažou se razantně členové s dávným datem posledního přihlášení, vymyslet jak dál s kartičkou řádného členství, zaktualizovat slevový program a partnery našeho klubu, a v neposlední řadě udělat něco s moderátory témat.. nejspíše se „moderování“ přiřadí jen pár členům, ba ne, jen jednomu protože momentální moderátoři jsou již neaktuální.

Tohle jsou změny které bychom chtěli v nějaké rozumné době realizovat. A Vás všechny tímto žádáme o další typy na změny a rozumnou úpravu stránek k lepšímu, děláme to přeci jen pro sebe.

Takže tímto Vám všem přejeme spoustu šťastných kilometrů ať už se střechou nebo bez. A doufám že se na Jaře zase sjedeme na srazech v hojném počtu a budeme si společně, nebo zvlášť nadále užívat větru a slunce ve vlasech.


19.10.2014 - Paťas s Jájinou