14. ročník Královického srazu kabrioletů

... aneb velká narozeninová párty.

Jak jsem psal na začátku roku ve článku ohledně srazů, je to letos 14 rok co se budou konat Královice a z hlediska "švejžužu" nepatří 14ka mezi ty dobrá čísla a proto jsem se rozhodl pojmout sraz trochu jinak.

Letos to bude ve stylu VELKÉ NAROZENINOVÉ PÁRTY. Budeme slavit všechny ty co mají letos kulatiny a vezmeme to pěkně od podlahy. Čili slavíme ty co mají 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 let. Proto tímto vyzývám všechny tyto kulaté oslavence, aby se nijak nerozmýšleli a přijeli.

Kdy: 13. - 15.07.2018
Kde: Královice u Slaného (www.obeckralovice.cz)
Ubytování: Na velké louce pod stanem, případně pod širým nebem nebo v autě :-)
Dále kdo bude mít zájem, tak je možnost ubytování na Královickém dvoře(www.kralovickydvur.cz). Cena za osobu a noc je domluvena na 500,- Kč. Jedná se o plně vybavené dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC. Kdo chce spát na pohodlné posteli, tak ať si daný pokoj rezervuje na čísle: +420 730 588 587. Je to číslo na recepci Královického dvoru, kde prosím říkejte heslo Cabrio Club, aby Vám zapsali domluvenou cenu.

Program:

Pátek: od oběda Příjezd, stavění stanů, večerní posezení, pokec, volná zábava
Večerní letní kino v Královicích
Sobota: 12:30 Podařilo se opět domluvit přejezd po Královické louce historickými vozy, které se účastní Slánského okruhu. Dle slov organizátora by se mělo jednat o 200 vozů všech známých i neznámých značek.
14:00 Spanilá jízda : Královice, ...., Královice (trasu si momentálně nechávám posvětit policií.) Loni se to osvědčilo, tak to letos zkusíme znovu a rozdělíme kolonu na dvě části, které pojedou proti sobě a v určitém místě spanilky se budeme navzájem míjet. Kdo to zažil ví o čem mluvím pro ostatní je to něco fantastického a nezapomenutelného ;-)
15:00 Konec spanilky jsem naplánoval do Železničního muzea Zlonice. V týdnu se tam ještě jedu podívat jestli se tam vejdeme všichni ze spanilky, nebo jestli ukončíme spanilku v Královicích a kdo bude chtít, tak se vrátí 3 km do Zlonic. Musím ještě zjistit kolik je tam prostoru pro naše případné parkováni.
16:00 Další zajímavý bod je návštěva T. G. Masaryka na vyhlášení Slánského okruhu ve Slaném na náměstí. Kdo bude chtít vidět "tatíčka Masaryka", tak je domluven vjezd až na náměstí s kabrioletem. Tam je to na cca 20 minut a pak návrat na naší louku.
od 18:30 Představení oslavenců, kdo bude chtít někomu věnovat dáreček, tak tady bude možnost ;-)
Samozřejmě nebudou chybět dorty ;-)
od 20:00 Večerní video-diskotéka s DJem (obraz 4 x 3 metry, ať je na co koukat). Diskotéka je předdomluvena alespoň do 2 rána, potom podle přeživších.
22:30 Předpůlnoční narozeninový ohňostroj - něco co se nevidí každý den ;-)
24:00 Půlnoční přípitek ;-) - založeno na 11. ročníku, tak si chci s Vámi přiťuknout. A čím si přiťukneme ? No ti co zažili ví, pro ostatní alespoň toto bude překvapení...
Neděle: Balení a smutný odjezd domů.

Takže nezbývá než Vás poprosit o přihlášení se a opět zasílání drobného příspěvku na clubový účet. Možnost platby i na místě (jako každý rok) :-)

Poplatek na osobu je 250,- Kč:

Pokud se budeš ctít zúčastnit jen spanilé jízdy, tak je poplatek za spanilku 100,- Kč

Takže pokud pojedou 2 lidi v jednom kabrioletu, tak celá posádka zaplatí 500,- Kč.
Pokud chce jet někdo jen spanilku, tak zaplatí 100,- Kč za auto.
Správně vypočítanou výši peněz posílejte na účet 911 00 911 / 5500, použijte přesně VS a SS, aby šla rozpoznat Vaše platba !!! Složenkou prosím neplaťte, platba nelze identifikovat !!!

Číslo účtu : 911 00 911 / 5500 - Raiffeisen BANK, a.s.
VS : vaše členské číslo
KS : 558
SS : 23

Info pro nové členy a kabrioleťáky, kteří pojedou poprvé ;) V ceně viz. výše je zahrnuto: vstup, sobotní oběd (porce guláše, nebo jiná porce jídla), večerní zábava s DJ, drobné ceny v tombole, poháry pro vítěze, TOI TOI ;-)

Mapku najdete ZDE. Můžete si ji sami přibližovat, či oddalovat.

Na všechny se těším a nezapomeňte dárky ;-)

PS: určitě si na něco ještě vzpomenu, tak to sem doplním.


15.06.2018 - Tomáš Tureček