| Blížící se k@brioakce |
|
| Nejsou žádné blížící se k@brioakce. |
|
| WhatsApp kanál Cabrio Clubu |
|
|
| Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
| K@briofóóór |
|
Paní učitelka s dětmi jde na procházku do lesa. Náhle uvidí vpředu na lesní cestě kývající se automobil... Honem děti odvádí jiným směrem, ale Pepíček okamžitě běží, přes volání paní učitelky, k autu. Když se vrátí, tak se ho paní učitelka ptá : "Tak co jsi zjistil?" - "Ale nic, paní učitelko, jen že tatínek má pravdu!" - "???" - "No, von dycky řiká: "Má to nahou prdel, ale auťák to holt mít musí!" |
|
|
Šifra číslo 31. |
|
| Tato šifra byla vyluštěna : 21 x
| Zadání :
15 2 10 5 22 5 14 9 16 12 1 14 5 20 25 16 12 21 20 15
| Poznámka : Napište rok a příjmení (první písmeno jména velkým, jinak malým a s diakritikou), rok a jméno oddělte mezerou: př. 2007 Novák | |
|
|